uk
Івано-Франківськ
Івано-Франківськ
Київ
Львів
Чернівці
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Івано-Франківськ, вул. Виноградна 15
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Київ, вул. Зелена
+38 097 099-89-87 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Львів, вул. Зелена
+38 099 985-59-36 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Чернівці, вул. Зелена Україна
Сертифікат
ISO 9001:2008
Найкращі
в Україні
Номер #1
в регіоні
Надіслати запит

Автомобільні ліфти

Передові виробники автомобільних ліфтів у нас! Проектування, поставка та монтаж автомобільних ліфтів у Львові, Івано-Франківську і Україні

Автомобільні ліфти за доступною ціною

Гарантія строків поставки та монтажу
Гарантія відповідності проекту
Гарантія на обладнання від 3-х років

ЦІНА НА АВТОМОБІЛЬНІ ЛІФТИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД

  • Країни виробництва і бренду;
  • Характеристик моделі;
  • Обраного дизайну.

Виробники і специфікації наших ліфтів

Вітчизняна компанія, понад 15 років на ринку будівельного сегмента і сфери послуг в області ліфтового господарства в Україні.

  Країна виробник Україна – Туреччина
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4500 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 4 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 60 пасажирів

Могильовліфтмаш – один з лідерів з продажу в країнах СНД та Східної Європи. Завдяки високій якості продукції, ліфти завжди користуються попитам в багатьох країнах, особливо в програмах заміни ліфтів.

  Країна виробник Білорусь
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 3200 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Izamet була заснована в 1989 році Іллею Златановим в Болгарії. Зараз 2021 рік і ліфтобудування зазнало багато змін і Izamet йде в ногу з часом, надаючи все більш сучасні і актуальні рішення.
Генеральний представник в Україні – ПП СРБК “Портал”

  Країна виробник Болгарія
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4000 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Монтаж і пусконалагоджувальні роботи

Ремонт і заміна ліфтів

Постачання обладнання та запчастин

Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Автомобільні ліфти: постачання, монтаж, обслуговування

Продаж та комплектація ліфтів для авто – один із сучасних напрямків роботи нашої компанії «Ліфтпортал». Представлені в нашому каталозі ліфти для автомобілів постачаються напряму від кращих вітчизняних та закордонних виробників («ТМ Ліфтпортал», «Могильовліфтмаш», «Izamet», «Sanyo», «Fuji Yida Express» та ін.). Крім постачання, ми проєктуємо, монтуємо, модернізуємо та обслуговуємо автоліфти відповідно до правил НПАОП 0.00-4.05-2003. Монтажні роботи проводяться згідно ДСТУ 36.1-001-97 та рекомендаціям завода-виробника. Модернізація – відповідно до вимог ДСТУ 36.1-002-97.

Застосування автоліфтів

Ліфт для автомобілів призначений для переміщення автотранспорту у вертикальному положенніРозрізняють два типи вантажного обладнання для підйому транспортуліфти та платформні паркувальні підйомникиТакі системи підйому дають можливість швидко та безпечно переміщати авто на досить пристойну висоту.

Автоліфт – невід’ємна частина багаторівневих автопаркінгів, котрі діють на базі ТРЦ, бізнес-центрів, банків, багатоповерхових житлових будівель, автосервісів, станцій СТО, виробничих промислових підприємств та інших об’єктів, де виникає необхідність в транспортуванні авто ліфтом. Автомобільні ліфти можуть бути інтегровані в гаражну споруду будь-якої формиІх замовляють колекціонери раритетних авто, власники котеджів, паркувальні станції, колективні гаражі тощо.

Розміри та вантажопідйомність ліфтової кабіни можуть бути різними: для легкових авто в/п ліфта підбирається в діапазоні 3-4 т, вантажних – 5 тонн і більше. Деякі моделі ліфтів передбачають транспортування в кабінці автовласника разом з машиною, що дозволить зекономити додаткові кошти на роботі пасажирського ліфта.

Купити автомобільний ліфт у Львові

За типом привода автомобільні ліфти та підйомники бувають електричними, гідравлічними чи пневматичними (рідко). Ліфти, які працюють від електромотору, доволі часто оснащуються системами безпеки – у випадку проблем з електропостачання, ліфт починає працювати від потужного акумулятора, тому авто не застрягне у вантажній кабіні. Деякі моделі ліфтів можуть керуватись на відстані за допомогою пульта управління.

Ліфт для паркінгу чи підйомник можуть бути з гідравлічним приводом, якому не страшні проблеми з електропостачанням чи перепади напруги. Гідравлічні підйомники відрізняються тихою роботою, плавним ходом, автономністю та економічністю.

Плануєте купити автоліфт і вам потрібна консультація? Зателефонуйте нашому консультанту або заповніть форму на сайті, вказавши всі необхідні дані для правильного вибору ліфтового обладнання для переміщення автомобілів. Також ви зможете відвідати наші представництва у Івано-ФранківськуЧернівцях та Закарпатській області.