uk
Івано-Франківськ
Івано-Франківськ
Київ
Львів
Чернівці
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Івано-Франківськ, вул. Виноградна 15
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Київ, вул. Зелена
+38 097 099-89-87 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Львів, вул. Зелена
+38 099 985-59-36 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Чернівці, вул. Зелена Україна
Сертифікат
ISO 9001:2008
Найкращі
в Україні
Номер #1
в регіоні
Надіслати запит

Підйомники для інвалідів

Передові виробники підйомників для інвалідів у нас! Проектування, поставка та монтаж підйомників для інвалідів у Львові, Івано-Франківську і Україні

Підйомники для інвалідів за доступною ціною

Гарантія строків поставки та монтажу
Гарантія відповідності проекту
Гарантія на обладнання від 3-х років

ЦІНА НА ПІДЙОМНИКИ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД

 • Країни виробництва і бренду;
 • Характеристик моделі;
 • Обраного дизайну.

Виробники і специфікації наших ліфтів

Вітчизняна компанія, понад 15 років на ринку будівельного сегмента і сфери послуг в області ліфтового господарства в Україні.

  Країна виробник Україна – Туреччина
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4500 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 4 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 60 пасажирів

Могильовліфтмаш – один з лідерів з продажу в країнах СНД та Східної Європи. Завдяки високій якості продукції, ліфти завжди користуються попитам в багатьох країнах, особливо в програмах заміни ліфтів.

  Країна виробник Білорусь
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 3200 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Izamet була заснована в 1989 році Іллею Златановим в Болгарії. Зараз 2021 рік і ліфтобудування зазнало багато змін і Izamet йде в ногу з часом, надаючи все більш сучасні і актуальні рішення.
Генеральний представник в Україні – ПП СРБК “Портал”

  Країна виробник Болгарія
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4000 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Монтаж і пусконалагоджувальні роботи

Ремонт і заміна ліфтів

Постачання обладнання та запчастин

Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Підйомники та ліфти для інвалідів: продаж та монтаж в Україні

Відповідно до конвенції ООН про права інвалідів N 61/106, люди з обмеженими можливостями мають право на вільне пересування. З цією благою метою всі адміністративні, торговельні, медичні установи повинні оснащуватись спеціальним обладнанням для можливості безперешкодного доступу всередину будівлі літніх, хворих людей та людей з обмеженими можливостями. Таким обладнанням є:

Сходовий підйомник для інвалідів. Механізм проєктується спеціально для прямих чи вигнутих сходів. Електричний підйомник для інвалідів сходового типу може експлуатуватись на вулиці або в приміщені. Часто встановлюють в приватних 2-4 поверхових будинках, де проживає інвалід.

Підйомна платформа для інвалідів вертикального типу. Монтується на вході або всередині будинку. Обладнання надійне, витривале та тихе в роботі.

Ліфт для інвалідів. Відрізняється від звичайного пасажирського більшими розмірами кабіни та ширини дверцят для можливості безперешкодного в’їзду в ліфт інваліда на візку. Незамінний в багатоповерхових будівлях (лікарні, поліклініки, державні установи, навчальні заклади, торговельні та бізнес-центри).

Особливості підйомників та ліфтів для інвалідів

Похилий підйомник для інвалідів ( неповносправних) може управлятись користувачем, а якщо інвалід не в змозі – його супутником. Підйомники можуть доповнюватись додатковими опціями для безпеки та контролю переміщення. Для тих людей, котрі не в змозі використовувати сходи, життєво необхідно встановити підйомник для інвалідів, ціна якого буде залежати в бренду виробника та дизайну. Встановивши в будинку такий пристрій, людина отримує повну незалежність та доступ до кожного поверху та кімнати будинку.

Головні параметри для вибору ліфта для інвалідів:

 • Вантажопідйомність. При проектуванні ліфта потрібно враховувати потік пасажирів, масу візка, медичного обладнання, котре переміщується разом з інвалідом.
 • Розміри кабіни і дверцят. В залежності від місця розташування, розміри ліфта підбираються індивідуально.
 • Внутрішнє оздоблення. Ліфти для інвалідів оздоблюються якісними негорючими та антиковзними матеріалами.
 • Панель управління. Призначена для керування ліфтом. Для зручності розміщується на рівні візка.
 • Комфорт. Додатково в кабінки інвалідних ліфтів можна монтувати системи охолодження та очищення повітря.

Як замовити ліфт для інвалідів?

Для цього вам достатньо заповнити спеціальну форму, вказавши всі необхідні дані для розрахунку та вибору ліфтового обладнання. Можливо будуть потрібні креслення будинку. Також ви маєте змогу відвідати наші офіси у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та Закарпатській області.

У нас ви зможете відразу замовити монтаж придбаного обладнання з урахуванням побажань клієнта та відповідно до світових стандартів.

Чи може інвалід самостійно користуватись інвалідним підйомником/ліфтом?

Відповідь на це питання залежить від фізичного стану особи, конкретно – від дієздатності рук та пальців рук. Якщо людина самостійно керує інвалідним візком, то напевно, зможе впоратись з управлінням платформою та ліфтом для інвалідів. Якщо ж людина є інвалідом 1 чи 2 групи за такими критеріями, як нездатність до самообслуговування чи повна залежність від інших осіб або обмеження самообслуговування II ступеня – в цих випадках потрібна допомога супроводжуючої особи. Також дуже важливо, щоби пульт управління підйомником/ліфтом знаходився на рівні візка, щоб людина змогла до нього дотягнутись

В будинку на скільки поверхів ви зможете облаштувати підйомник для інвалідів? Скільки на це потрібно часу?

Якщо мова йде про звичайний похилий підйомник-крісло, то такий пристрій обмежується переміщенням в межах одного сходового маршу (проліт). Відкриті вертикальні платформи, змонтовані всередині або ззовні будинку, зазвичай розраховані на один-два поверхи. Що стосується ліфтового обладнання для інвалідів шахтного типу, то їх використовують в 4-5 поверхових будинках. Терміни встановлення ліфту залежать від типу обладнання: сходовий підйомник монтується за тиждень-два, тоді як для шахтного обладнання потрібно більше часу.

Що таке вантажопідйомність платформи або ліфта для інвалідів (неповносправних) ? На які цифри потрібно орієнтуватись?

Вантажопідйомність ліфта – маса найбільшого вантажу для підйому, на яку розрахований ліфт. Сюди не включають масу кабіни/платформи з обладнанням, що постійно знаходиться в ньому.

Вибір вантажопідйомності ліфта для інвалідів залежить виключно від технічного завдання та технічних параметрів будівлі, де планується його встановлення. Зазвичай вантажопідйомність платформи для інвалідів складає в межах 250 – 300 кг, однак наша компанія може спроектувати та встановити підйомник іншої вантажопідйомності з урахуванням маси візка, медичного обладнання, котре переміщується разом з інвалідом.

Вантажопідйомність ліфта для інвалідів залежить від площі кабіни і тому має становити 600 кг., щоб відповідати ПББЕЛ .
При встановленні похилих платформ та крісел, посилювати основні елементи будинку не потрібно, а ось ліфт з кабіною краще монтувати ззовні будинку, так як конструкція житлових споруд не розрахована на суттєві навантаження.

На що слід звернути увагу вибираючи ліфт для інвалідів?

Головним параметром є вантажопідйомність. Не враховується маса кабіни з обладнанням, що постійно знаходиться в ньому. Враховується кількість пасажирів, маса візків, медичного устаткування, котре не знаходиться постійно в кабіні. В/п пасажирських ліфтів орієнтовно складає: для житлових будинків 320-1000 кг, нежитлових споруд 630 – 1275 кг, нежитлових споруд інтенсивного використання до 2000 кг, лікарень – 2500 кг.

Також слід звернути увагу на розміри кабіни та дверцят (щоб проходив візок), розташування панелі управляння (на рівні візку), внутрішнє оздоблення та рівень комфорту в кабіні ліфту.

Яких виробників ліфтів та підйомників для інвалідів ви порадите?

Наша компанія поставляє українським споживачам ліфтове обладнання виключно перевірених та недорогих брендів, в тому числі:

 • Ліфтпортал – україно-турецьке підприємство, котре вже упродовж 15 років є лідером ліфтового господарства в Україні. В асортименті є підйомники та ліфти в/п від 320 кг до 4,5 тон, розраховані на різну кількість пасажирів.
 • Могильовліфтмаш – білоруське підприємство, один із лідерів з постачання ліфтового обладнання до країн Східної Європи. Виготовляють ліфти в/п 320 – 3200 кг пасажиромісткістю до 40 осіб.
 • Izamet – відома болгарська компанія з величезною історією та широким спектром ліфтового обладнання вантажопідйомністю до 4000 кг. Офіційний представник Izamet в Україні – ПП СРБК “Портал”.

Скільки коштує ліфт для інвалідів в Україні?

Вартість підйомника для інвалідів залежить від конфігурації ліфтового обладнання:

 • вертикальний підйомник/платформа – за принципом роботи схожий з ліфтом, тобто платформа рухається вертикально;
 • сходовий підйомник для інвалідів – для приміщень, де нема можливості змонтувати вертикальний підйомник;
 • електричний або гідравлічний підйомник;
 • похилий підйомник для інвалідів (платформа рухається під кутом до підлоги).

Також на ціну впливає країна виробник (бренд) та технічні параметри обладнання, серед яких:

 • вантажопідйомність;
 • розміри кабіни та дверцят;
 • панель керування ліфтом;
 • оздоблення;
 • наявність систем охолодження/очищення повітря;

Щоб розрахувати кінцеву ціну, зв’яжіться з нами за телефоном +38 050 585-39-28, або заповніть заявку на розрахунок вартості ліфта та отримайте комерційну пропозицію з найкращою ціною. Ціни на підйомники для інвалідів стартують від 180 тисяч гривень (станом на березень 2022 року).