uk
Івано-Франківськ
Івано-Франківськ
Київ
Львів
Чернівці
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Івано-Франківськ, вул. Виноградна 15
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Київ, вул. Зелена
+38 097 099-89-87 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Львів, вул. Зелена
+38 099 985-59-36 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Чернівці, вул. Зелена Україна
Сертифікат
ISO 9001:2008
Найкращі
в Україні
Номер #1
в регіоні
Надіслати запит

Котеджні ліфти

Передові виробники котеджних ліфтів у нас! Проектування, поставка та монтаж котеджних ліфтів у Львові, Івано-Франківську і Україні

Котеджні ліфти за доступною ціною

Гарантія строків поставки та монтажу
Гарантія відповідності проекту
Гарантія на обладнання від 3-х років

ЦІНА НА КОТЕДЖНІ ЛІФТИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД

  • Країни виробництва і бренду;
  • Характеристик моделі;
  • Обраного дизайну.

Виробники і специфікації наших ліфтів

Вітчизняна компанія, понад 15 років на ринку будівельного сегмента і сфери послуг в області ліфтового господарства в Україні.

  Країна виробник Україна – Туреччина
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4500 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 4 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 60 пасажирів

Могильовліфтмаш – один з лідерів з продажу в країнах СНД та Східної Європи. Завдяки високій якості продукції, ліфти завжди користуються попитам в багатьох країнах, особливо в програмах заміни ліфтів.

  Країна виробник Білорусь
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 3200 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Izamet була заснована в 1989 році Іллею Златановим в Болгарії. Зараз 2021 рік і ліфтобудування зазнало багато змін і Izamet йде в ногу з часом, надаючи все більш сучасні і актуальні рішення.
Генеральний представник в Україні – ПП СРБК “Портал”

  Країна виробник Болгарія
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4000 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Монтаж і пусконалагоджувальні роботи

Ремонт і заміна ліфтів

Постачання обладнання та запчастин

Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Котеджні ліфти: продаж, комплектація, монтаж

Індивідуальний ліфт у приватному будинку – ознака гарного смаку власника житла та практична необхідність для 2-4 поверхових котеджів. Монтаж ліфта між підземним гаражем та більярдною, наприклад, дозволить швидко та просто без зайвих зусиль переміщатись між етажами приватного будинку.

Компанія «Ліфтпортал» з 2006 року працює в сфері проєктування, постачання, монтажу, реконструкції та обслуговування ліфтового господарства для заміських котеджів. Ми пропонуємо до реалізації сучасні котеджні ліфти для 2-4 поверхових приватних будинків.

Технічні вимоги до котеджних ліфтів

Вантажопідйомність котеджних ліфтів зазвичай складає біля 100  320 кг із розрахунку на масу тіла одного-чотирьох середньостатистичних пасажирів. Швидкість руху кабіни приймається виробником від 0,15 м/с до 1,0 м/с. В залежності від типу привода, можна вибрати гідравлічний або електричний ліфт в приватний будинокЄ моделі ліфтів з пневмоприводом, але попит на них не великий, хоч він й може додати особливого шарму Вашій будівлі.

Ліфти з гідравлічним приводом якнайкраще підходять для цього. Вони автономні, оскільки не залежать від електропостачання та параметрів напруги. Гідравлічні ліфти відрізняються тихою плавною роботою та енергоефективністю. Для них не потрібно тягнути та укладати електричну проводку. Важливим недоліком гідравлічного обладнання є використання масла.

Ліфт в котедж проектується на стадії будівництва або встановлюється в готовому будинку на внутрішній чи зовнішній стіні в процесі реконструкції (ремонту). Тобто, ліфт може переміщатись як всередині, так і ззовні котеджу відповідно, доповнюючи екстер’єр будинку. Для монтажу ліфтового обладнання не потрібні ніякі підсилюючі конструкції. Також є котеджні ліфти (підйомники ) з шахтою та повноцінною кабіною.

Дизайн дверей та кабінки ліфта підбирається індивідуально, в залежності від інтер’єру чи екстер’єру будинку. Кабінки можуть бути прямокутної, круглої та навіть трикутної форми. В класичному або сучасному стилі. Для оздоблення кабінки та дверей використовують дерево, скло, шкіру та інші декоративні матеріали (за смаком власника).

Котеджні ліфти прості в установці та експлуатації. Вони вважаються еталоном безпеки. На них не потрібен дозвіл та ліцензія відповідних держ структур, наявність сертифікатів. Тому монтаж ліфта слід довірити спеціалістам компанії «Ліфтпортал», адже для цього потрібен практичний досвід та специфічні знання.

Як замовити ліфт у приватний будинок

Якщо ви все ж вирішили купити ліфт у приватному будинку, надішліть нам запит через форму, вказавши максимум даних для вибору ліфтового обладнання. Можливо, будуть потрібні креслення будівлі. Наші спеціалісти підберуть для вашого будинку, враховуючи всі побажання щодо технічних характеристик та дизайну. Кабіни, за необхідності, комплектуються блоками GSM-зв’язку.

За консультацією також ви можете звернутись в одне із наших представництв у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та Закарпатській області. Працюємо по всій Україні.