uk
Івано-Франківськ
Івано-Франківськ
Київ
Львів
Чернівці
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Івано-Франківськ, вул. Виноградна 15
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Київ, вул. Зелена
+38 097 099-89-87 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Львів, вул. Зелена
+38 099 985-59-36 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Чернівці, вул. Зелена Україна
Сертифікат
ISO 9001:2008
Найкращі
в Україні
Номер #1
в регіоні
Надіслати запит

Паркувальні системи для авто

Передові виробники паркувальних систем для авто у нас! Проектування, поставка та монтаж паркувальних систем для авто у Львові, Івано-Франківську і Україні

Паркувальні системи для авто за доступною ціною

Гарантія строків поставки та монтажу
Гарантія відповідності проекту
Гарантія на обладнання від 3-х років

ЦІНА НА ПАРКУВАЛЬНІ СИСТЕМИ ДЛЯ АВТО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД

  • Країни виробництва і бренду;
  • Характеристик моделі;
  • Обраного дизайну.

Виробники і специфікації наших ліфтів

Вітчизняна компанія, понад 15 років на ринку будівельного сегмента і сфери послуг в області ліфтового господарства в Україні.

  Країна виробник Україна – Туреччина
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4500 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 4 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 60 пасажирів

Могильовліфтмаш – один з лідерів з продажу в країнах СНД та Східної Європи. Завдяки високій якості продукції, ліфти завжди користуються попитам в багатьох країнах, особливо в програмах заміни ліфтів.

  Країна виробник Білорусь
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 3200 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Izamet була заснована в 1989 році Іллею Златановим в Болгарії. Зараз 2021 рік і ліфтобудування зазнало багато змін і Izamet йде в ногу з часом, надаючи все більш сучасні і актуальні рішення.
Генеральний представник в Україні – ПП СРБК “Портал”

  Країна виробник Болгарія
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4000 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Монтаж і пусконалагоджувальні роботи

Ремонт і заміна ліфтів

Постачання обладнання та запчастин

Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Паркувальні системи для авто: продаж, монтаж, обслуговування

В умовах інтенсивного та щільного будівництва виникає питання раціонального використання корисного простору біля приватних садиб, котеджів, офісних та адміністративних будівель, бізнес-центрів, ТРЦ та інших об’єктів нерухомості. Розв’язати питання раціонального використання корисної площі при облаштуванні автопаркінгів призначені багаторівневі паркувальні системи. Вони є сучасним, доступним та простим рішенням для розташування колісних транспортних засобів в умовах обмеженого простору. Використовуючи системи паркування, ви зможете одночасно припаркувати в 2-3 рази більше автомобілів, ніж зазвичай.

Особливості паркувальних систем

Що являє собою паркувальна система? Стандартна система паркування складається з двох вертикальних рівнів, на кожному з яких розміщують по 2-4 автомобілі. Це дає можливість раціонально використовувати корисний простір земельної площі під стоянку авто. Конструктивно система – це гаражна кліть в два поверхи, котра розрахована на 2 і більше авто масою від 1460 кг до 2400 кг. Причому, кожна машина може безперешкодно заїжджати та виїжджати в кліть. Інші авто, які розташовані під чи над вашим автомобілем не є перепоною для цього.

Система паркування являє собою 2-х чи більше рівневий майданчик з гідравлічним приводом. У випадку аварії чи розгерметизації гідравлічного трубопроводу, передбачені аварійні клапани, котрі в екстрених ситуаціях опустять/піднімуть майданчик. Для запобігання раптовому опусканню конструкції передбачені електро-механічні замки. Такі системи паркування можуть використовуватись на вулиці або в закритих приміщеннях при умові наявності армованого бетонного фундаменту завтовшки 200 мм.

Також особливого поширення набули відкриті паркувальні системи для двох автомобілів. Їх зручність для будівельних організацій полягає в тому, що застосування однієї паркувальної системи замінює два парко-місця , що дозволяє виконати всі необхідні умови для здачі будівлі в експлуатацію в умовах обмеженої площі житлової території.

Купити паркувальну систему для авто в Україні

Компанія «Ліфтпортал» пропонує де реалізації сучасні системи паркування авто, сертифіковані згідно EN 60204:1998 та EN 1493:1998. Ми поставляємо ліфтове обладнання перевіреної якості від світових брендів: «Могильовліфтмаш», «Izamet», «ТМ Ліфтпортал», «Акар» та інших виробників. За потреби, наші працівники виконають монтаж паркувальної системи в найкоротші терміни.

Залишились питання? Зателефонуйте за вказаними на сайті контактними номерами телефонів або заповніть форму, вказавши необхідні дані для правильного вибору паркувальної системи. Також ви зможете відвідати наші офіси у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та Закарпатській області, та ближче ознайомитись з нашою діяльністю.