uk
Івано-Франківськ
Івано-Франківськ
Київ
Львів
Чернівці
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Івано-Франківськ, вул. Виноградна 15
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Київ, вул. Зелена
+38 097 099-89-87 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Львів, вул. Зелена
+38 099 985-59-36 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Чернівці, вул. Зелена Україна
Сертифікат
ISO 9001:2008
Найкращі
в Україні
Номер #1
в регіоні
Надіслати запит

Лікарняні ліфти

Передові виробники лікарняних ліфтів у нас! Проектування, поставка та монтаж лікарняних ліфтів у Львові, Івано-Франківську і Україні

Лікарняні ліфти за доступною ціною

Гарантія строків поставки та монтажу
Гарантія відповідності проекту
Гарантія на обладнання від 3-х років

ЦІНА НА ЛІКАРНЯНІ ЛІФТИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД

  • Країни виробництва і бренду;
  • Характеристик моделі;
  • Обраного дизайну.

Виробники і специфікації наших ліфтів

Вітчизняна компанія, понад 15 років на ринку будівельного сегмента і сфери послуг в області ліфтового господарства в Україні.

  Країна виробник Україна – Туреччина
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4500 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 4 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 60 пасажирів

Могильовліфтмаш – один з лідерів з продажу в країнах СНД та Східної Європи. Завдяки високій якості продукції, ліфти завжди користуються попитам в багатьох країнах, особливо в програмах заміни ліфтів.

  Країна виробник Білорусь
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 3200 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Izamet була заснована в 1989 році Іллею Златановим в Болгарії. Зараз 2021 рік і ліфтобудування зазнало багато змін і Izamet йде в ногу з часом, надаючи все більш сучасні і актуальні рішення.
Генеральний представник в Україні – ПП СРБК “Портал”

  Країна виробник Болгарія
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4000 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Монтаж і пусконалагоджувальні роботи

Ремонт і заміна ліфтів

Постачання обладнання та запчастин

Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Ліфти для лікарень: постачання, монтаж, гарантійне обслуговування

Компанія «Ліфтпортал» з 2006 року спеціалізується на постачанні, комплектації, монтажі, модернізації та обслуговуванні лікарняних ліфтівЗ нашого каталогу ви зможете замовити лікарняний ліфт вітчизняного або імпортного виробництва необхідних розмірів, комплектації та вантажопідйомності. Кабіни лікарняних ліфтів бувають прохідними та непрохідними. Вибір конструкції ліфтового обладнання залежить від архітектури будівлі. Прохідний ліфт для лікарні зручний з точки зору того, що можна виходити та заходити до нього з обидвох сторін.

Основне призначення лікарняних ліфтів – перевезення пацієнтів та медперсоналу. Тому для проєктування потрібно передбачити місце у ліфті для інвалідного візка, каталки, медичного обладнання та аксесуарів. Ліфти для медичних установ, включаючи лікарні, поліклініки, госпіталі, реабілітаційні центри, відрізняються від звичайних пасажирських ліфтів:

  • плавним рухом;
  • безшумністю в роботі;
  • мінімум вібрацій;
  • точною зупинкою;
  • високим рівнем безпеки (безперебійне живлення).

Корисна площа та пасажиромісткість кабіни залежить від вантажопідйомності ліфта згідно з таблицями 1 і 2  НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів» та вимогами до ліфтів для лікарняних будівель.

Монтаж та модернізація лікарняних ліфтів

Крім постачання ліфтового обладнання, компанія «Ліфтпортал» виконує повний спектр робіт: монтаж, ремонт, реконструкція ліфтового обладнання для лікарень, гарантійне та післягарантійне обслуговування, згідно з правилами НПАОП 0.00-4.05-2003. Монтажні роботи виконуються відповідно до ДСТУ 36.1-001-97. Налагодження роботи обладнання здійснюється згідно з рекомендаціями заводу-виробника. Приймання обладнання після установки здійснюється згідно ГОСТ 22845Реконструкція лікарняних ліфтів відбувається відповідно до ДСТУ 36.1-002-97. У випадку повної модернізації (не поетапної), на ліфт розробляється новий паспорт. В іншому разі замінене обладнання та запасні частини ліфтів заносяться в старий паспорт. Після монтажу та модернізації проводиться обовязкова перевірка відповідності руху ліфта вимогам ДСТУ ISO 18738-2004.

Купити ліфт для лікарні в Україні

Для того, щоб замовити ліфт у лікарню, заповніть спеціальну форму або телефонуйте за вказаними номерами телефонів в розділі КОНТАКТИ. Для більш точного підбору ліфтового обладнання знадобляться будівельні креслення лікарні. Наші консультанти, вивчивши всю інформацію, запропонують оптимальне рішення для вашого мед закладу.

Наша компанія має представництва у Львові, Івано-ФранківськуЧернівцях та Закарпатській області, де вас залюбки проконсультують по будь-якому питанню. Можлива доставка ліфтового обладнання по всій Україні. Діє гарантійне та післягарантійне обслуговування.