uk
Івано-Франківськ
Івано-Франківськ
Київ
Львів
Чернівці
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Івано-Франківськ, вул. Виноградна 15
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Київ, вул. Зелена
+38 097 099-89-87 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Львів, вул. Зелена
+38 099 985-59-36 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Чернівці, вул. Зелена Україна
Сертифікат
ISO 9001:2008
Найкращі
в Україні
Номер #1
в регіоні
Надіслати запит

Панорамні ліфти

Передові виробники панорамних ліфтів у нас! Проектування, поставка та монтаж панорамних ліфтів у Львові, Івано-Франківську і Україні

Панорамні ліфти за доступною ціною

Гарантія строків поставки та монтажу
Гарантія відповідності проекту
Гарантія на обладнання від 3-х років

ЦІНА НА ПАНОРАМНІ ЛІФТИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД

  • Країни виробництва і бренду;
  • Характеристик моделі;
  • Обраного дизайну.

Виробники і специфікації наших ліфтів

Вітчизняна компанія, понад 15 років на ринку будівельного сегмента і сфери послуг в області ліфтового господарства в Україні.

  Країна виробник Україна – Туреччина
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4500 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 4 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 60 пасажирів

Могильовліфтмаш – один з лідерів з продажу в країнах СНД та Східної Європи. Завдяки високій якості продукції, ліфти завжди користуються попитам в багатьох країнах, особливо в програмах заміни ліфтів.

  Країна виробник Білорусь
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 3200 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Izamet була заснована в 1989 році Іллею Златановим в Болгарії. Зараз 2021 рік і ліфтобудування зазнало багато змін і Izamet йде в ногу з часом, надаючи все більш сучасні і актуальні рішення.
Генеральний представник в Україні – ПП СРБК “Портал”

  Країна виробник Болгарія
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4000 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Монтаж і пусконалагоджувальні роботи

Ремонт і заміна ліфтів

Постачання обладнання та запчастин

Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Ліфти панорамні: продаж, монтаж, реконструкція ліфтів

Компанія «Ліфтпортал» пропонує до вашої уваги ліфти панорамні – сучасний дизайнерський різновид ліфтів, котрі встановлюються монтажниками в торговельно-розважальних та бізнес центрах, офісних будівлях, багатоповерхівках, готелях, клубах, ресторанах, банках, приватних котеджах на 2-4 поверхи та інших престижних будівлях.

Панорамний ліфт доповнює архітектуру будівлі, роблячи її привабливою та стильною. В ньому не лише рухаєшся між поверхами, але й отримуєш естетичне задоволення, споглядаючи за зовнішнім світом. Для комерційних об’єктів, таких як торгові центри, панорамний ліфт – є найбільш вдалим маркетинговим рішенням. Такий ліфт надає статусності будівлі, та захоплює відвідувачів. Пасажири з панорамної кабінки мають змогу споглядати товар магазинів, що більше заохочуватиме до покупок. Для тих, хто боїться замкнутого простору, панорамні ліфти вирішують цю проблему.

Дизайн та характеристики панорамних ліфтів

Вартість панорамного ліфта залежить від бренду та країни виробника, дизайну та технічних характеристик.

В нашому каталозі представлені моделі панорамних ліфтів вітчизняного, білоруського, турецького, болгарського виробництва. Всі ліфти сертифіковані і відповідають нормам НПАОП 0.00-1.02-08. Паспорти та тех. документація на імпортне обладнання перекладені державною мовою.

Що стосується дизайну. Ліфти бувають овальної, квадратної чи прямокутної форми. Згідно НПАОП 0.00-1.02-08 на ліфти панорамні розміри підлоги кабіни розраховуються відповідно до в/п ліфту. Кабінка, включаючи стелю, з усіх сторін може бути панорамною. Бувають кабінки лише з однією чи двома панорамними стінками, інші стінки кабінки закриті.

Гарно виглядають ліфти з панорамними дверцями кабіни та шахти. Така конструкція забезпечує потраплянню максимум природного світла в будівлю. Але якщо через особливості будівлі потрібні вогнестійкі двері, вони вже не будуть панорамними, а виконаними з дзеркальної кольорової чи рельєфної нержавіючої сталі. Можлива інша комбінація матеріалів та дизайн на смак покупця – на такий панорамний ліфт ціна буде відрізнятись, в залежності від дизайну та вибраних матеріалів.

Для панорамного ліфта також рекомендуємо замовляти тонування панорамних стінок кабіни чи стулок дверей, це додає витонченості, шарму ліфта, й не потрібно робити внутрішнє оздоблення шахти .

Технічні характеристики панорамних ліфтів:

  • Кількість пасажирів – від 4 до 20.
  • Вантажність – від 320 до 3200 кг.
  • Максимальна висота підйому – 90 м.
  • Швидкість переміщення  від 0,15 до 4 м/с.

Як купити панорамний ліфт?

Заповніть, будь ласка, форму вище чи звертайтесь за вказаними на сайті телефонами, і наш консультант підкаже, який панорамний ліфт купити краще всього для вашої будівлі. Також, ви зможете відвідати наші представництва у Львові, ЧернівцяхІвано-Франківську та Закарпатській області. Також поставляємо ліфтове обладнання по всій Україні. Замовляйте повний спектр послуг: від постачання, до монтажу/модернізації та гарантійного обслуговування панорамних ліфтів.