Івано-Франківськ
Ужгород, Мукачево
Чернівці
Львів
Київ
Івано-Франківськ
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Мукачево
+38 099 985-59-36 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Чернівці, вул. Зелена Україна
+38 097 099-89-87 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Львів, вул. Зелена
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Київ, вул. Зелена
+38 050 585-39-28 Пн - Пт 09:00 - 18:00 Україна, Івано-Франківськ, вул. Виноградна 15
Сертифікат
ISO 9001:2008
Найкращі
в Україні
Номер #1
в регіоні
Надіслати запит

Вантажні ліфти

Передові виробники вантажних ліфтів у нас! Проектування, поставка та монтаж вантажних ліфтів у Львові, Івано-Франківську і Україні

Вантажні ліфти за доступною ціною

Гарантія строків поставки та монтажу
Гарантія відповідності проекту
Гарантія на обладнання від 3-х років

ЦІНА НА ВАНТАЖНІ ЛІФТИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД

 • Країни виробництва і бренду;
 • Характеристик моделі;
 • Обраного дизайну.

Виробники і специфікації наших ліфтів

Вітчизняна компанія, понад 15 років на ринку будівельного сегмента і сфери послуг в області ліфтового господарства в Україні.

  Країна виробник Україна – Туреччина
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4500 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 4 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 60 пасажирів

Могильовліфтмаш – один з лідерів з продажу в країнах СНД та Східної Європи. Завдяки високій якості продукції, ліфти завжди користуються попитам в багатьох країнах, особливо в програмах заміни ліфтів.

  Країна виробник Білорусь
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 3200 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Призупинено постачання ліфтів цього виробника

Izamet була заснована в 1989 році Іллею Златановим в Болгарії. Зараз 2021 рік і ліфтобудування зазнало багато змін і Izamet йде в ногу з часом, надаючи все більш сучасні і актуальні рішення.
Генеральний представник в Україні – ПП СРБК “Портал”

  Країна виробник Болгарія
  Вантажопідйомність, кг. Від 320 до 4000 кг.
  Швидкість, м/с. Від 1,0 м/с до 2,5 м/с
  Кількість пасажирів Від 4 до 40 пасажирів

Монтаж і пусконалагоджувальні роботи

Ремонт і заміна ліфтів

Постачання обладнання та запчастин

Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Вантажні ліфти та підйомники: постачання, монтаж, реконструкція

Компанія «Ліфтортал» пропонує для промислових, комерційних та громадських об’єктів, будівельних організацій вантажні ліфти та підйомники вітчизняного та імпортного виробництва Izamet (Болгарія), Могильовліфтмаш (Білорусь) , ТМ ЛІФТПОРТАЛ ( Туреччина) та ін.

Ліфти та вантажні підйомники частіше за все встановлюють в будівлях громадського типу, складах, виробничих цехах, супермаркетах, ресторанах. На будівельному майданчику чи на складі клітьовий підйомник – це універсальний пристрій для підйому/опускання вантажів. Чим відрізняється підйомник від вантажного ліфта?

 • Підйомник для складу чи ресторану – це відносно недорогий та практичний пристрій для підйому на верхні поверхи продукції , будматеріалів тощо. Підйомник експлуатується без необхідності монтажу шахти ( є варіанти і з готовою шахтою в комплекті) , що дає можливість суттєво зменшити кошторис на покупці, установці та обслуговуванні ліфтового обладнання. Серед переваг підйомника: невисока ціна, швидкий монтаж та відмінні показники вантажопідйомності (до 10 т).
 • Вантажний ліфт – більш дороге обладнання, укомплектоване кабіною та складною системою управління. Для експлуатації ліфта потрібна шахта. Вантажний ліфт для великих об’єктів розрахований на провідника вантажу – спеціально поставлена людина для керування ліфтом. Також є моделі вантажних ліфтів без провідника.

Види та характеристики ліфтового обладнання для складу, ресторану

Вантажні та маловантажні ліфти зазвичай комплектуються електроприводом. Він більш потужний на відміну від ліфтів з гідро-та пневприводом. Основним недоліком двох останніх видів є невелика висота підйому. Тому вони зустрічаються рідше, ніж ліфти з електроприводом. Іх зазвичай використовують для приймання матеріалів, доставлення продукції, одягу в торговельні зали, супермаркети, ресторани, складські приміщення.

Електричні вантажні ліфти випускаються як малої (100 кг, 250 кг), так і великої вантажопідйомності (до 6300 кг). Нагадаємо, що параметр вантажопідйомності пасажирського ліфта становить не більше 3200 кг. Діапазон швидкості руху кабіни вантажного ліфта: 0,22 – 1 м/с. Основні розміри кабін ліфтів класу IV (з супроводом) відповідають вимогам ISO 4190-2: 2001. Для можливості керування та безпечного перевезення вантажів, згідно ISO 4190-5: 2001, вантажні ліфти комплектуються спеціальними пристроями, сигналізацією тощо. Вантажні ліфти та підйомники для ресторану, розраховані на експлуатацію у пожежно-та вибухонебезпечних місцях, повинні відповідати НПАОП 40.1-1.32-2001.

Як замовити вантажний ліфт?

Для цього скористайтесь зворотною формою, заповнивши всі її поля, або телефонуйте за вказаними на сайті контактами. Наші консультанти запропонують оптимальну модель вантажного ліфта чи підйомника. Купити підйомник також ви зможете, навідавшись в наші представництва у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та Закарпатській областіПрацюємо по всій Україні.

Скільки коштує вантажний ліфт?

Вартість вантажного ліфту залежить від виробника та бренду, технічних характеристик та дизайну кабіни. Щоб отримати точну ціну на ліфтове обладнання, від замовника потрібна наступна інформація:

 • Вантажопідйомність – вага найбільшого вантажу для підйому, на яку розрахований ліфт.
 •  Кількість поверхових зупинок.
 • Є чи нема машинного відділення.
 • Глибина та ширина шахти.
 • Оздоблення та тип кабіни (прохідна чи непрохідна).
 • Глибина від нижньої точки шахти до підлоги 1-ого поверху.
 • Висота від підлоги останнього поверху до перекриття шахти.
 • Висота підйому (відстань між підлогою першого та останнього поверху).

Щоб отримати ціну, заповніть заявку на розрахунок вартості ліфта або зв’яжіться з нашим консультантом за телефоном +38 050 585-39-28 та вкажіть свої побажання.

Скільки коштує проєктування та технічне обслуговування вантажного ліфта?

Замовник не платить окремо за проєктування вантажного ліфта, адже у випадку придбання ліфтового обладнання це вже входить в його ціну. Щоб розрахувати вартість обладнання, зверніться до нас через спеціальну форму на сайті «Отримати пропозицію», вказавши вантажопідйомність та інші характеристики. Також не забудьте залишити свої контактні дані для зворотного зв’язку.
Що стосується технічного обслуговування, ціна послуги станом на березень 2022 року становить від 1500 грн на місяць в залежності від моделі та вантажопідйомності обладнання. В цю суму входить технічний огляд + аварійна служба.

Якщо в будинку згідно проєкту не передбачався ліфт, чи потрібні якісь дозволи на його монтаж та де їх отримати?

Якщо мова йде, наприклад, про 5-поверховий будинок і там ніколи не було ліфта, то, звичайно, потрібен висновок експерта, що ліфт не завдасть шкоди конструкції будинку (проєкт, креслення, розрахунок навантажень на будівлю, конструкторське креслення тощо). Всі ці документи ми допоможемо зробити, так як в нашому розпорядженні є підрядники, які вирішують такі питання для наших клієнтів (покупців). Зателефонуйте за телефоном +38 050 585-39-28, і наш консультант більше детально розповість по цьому питанню, так як є деякі моменти.

Чи можна якось оптимізувати витрати електроенергії для ліфтового обладнання?

Так. Сучасне ліфтове обладнання передбачає декілька можливостей зменшити енергетичне навантаження на будівлю:

 • Встановлюються енергоефективні системи приводів ліфтів з частотним регулюванням, включаючи безредукторні, котрі споживають на 50-60 % менше електроенергії, ніж звичайне ліфтове обладнання. Це стосується як гідравлічних, так і канатних ліфтів.
 • Великий потенціал енергозбереження ліфтових систем захований в постійному виключенні світла в кабіні, коли ліфт не працює. Встановлюючи сучасні LED лампи і/або електроніку з вмонтованим інтелектом, можна суттєво знизити витрати на споживання енергії без необхідності залучення інвестицій на модернізацію обладнання.

А які варіанти економії енергії можливі саме для вашої ліфтової системи? Телефонуйте за номером +38 050 585-39-28, і наш інженер залюбки проконсультує щодо цього питання.

Чи допускається використання старої існуючої шахти для монтажу нового ліфта?

Так, звичайно допускається встановлення нового ліфта в стару шахту. Але потрібно впевнитись, що новий ліфт відповідає місцевим умовам. Для цього спеціалістами проводиться аналіз стосовно відповідності ліфта та шахти для його монтажу та безпечної експлуатації.

Необхідно звернути увагу на технічні характеристики і будівельні норми. У результаті аналізу може з’ясуватись, що ліфт даної конфігурації та вантажопідйомності не може бути встановлений в існуючій шахті (через невідповідні розміри, в/п тощо), тому потрібно вибрати іншу модель ліфта.